تعمیرات تمامی برند های لوازم خانگی در اسرع وقت با کادری مجرب و کارآزموده و ارائه خدمات با 123 روز گارانتی

از جمله وسایل پرکاربردی که بسیار از آن استفاده می‌کنیم، مایکروفر است. این ابزار مثل لباسشویی واقعا به بهبود سرعت در انجام کارها کمک می‌کند. همچنین مزیتی که دارد تک کاره نیست. یعنی همزمان کار اجاق گاز و فر را نیز انجام می‌دهد. این دستگاه توسط برندها و شرکت‌های متفاوتی ارائه می‌شود. اما مسئله‌ی مهم مراکز تعمیراتی هستند که بتوانند در صورت بروز مشکل به نحو احسن و در کمترین زمان ممکن مسئله‌ی پیش آمده را رفع کنند. تیم تعمیرکاران با ارائه‌ی خدمات تعمیر مایکروفر در تهران و کرج، این شرایط را فراهم کرده است که بدون دغدغه و نیاز به جابه‌جایی، در کمترین زمان ممکن و در منزلتان، مساله‌ی شما رفع گردد. مایکروفرها ممکن است به مرور زمان، مثل قبل عملکرد با کیفیت خود را نداشته باشند. در ادامه چند مورد از مهم‌ترین و شایع‌ترین نقص‌هایی که در این دستگاه با آن مواجه می‌شوید را به شما معرفی می‌کنیم.

تعمیر مایکروفر در تهران و کرج

تعمیر مایکروفر در تهران و کرج

در صورت مواجه با این علائم تیم تعمیرکاران را مطلع سازید تا تعمیر مایکروفر شما در تهران و کرج، در سریع ترین زمان و با کمترین قیمت انجام شود.

نیاز به تکنسین تعمیر مایکروفر در تهران هنگام جرقه زدن آن

نیاز به تکنسین تعمیر مایکروفر در تهران هنگام جرقه زدن آن

هنگام جرقه زدن این دستگاه ممکن است مشکل از ظروف مورد استفاده باشد. پس مد نظر داشته باشید که هیچ گونه ظرف فلزی یا ظروفی که دارای تزئینات آب‌کاری هستند یا لبه‌ی آن‌ها پریده است در دستگاه قرار ندهید. گاهی نیز ممکن است مشکل از دستگاه باشد. در این صورت لوازم جانبی این دستگاه را مثل سه پایه‌های بلند و کوتاه باید نسبت به برنامه انتخابی دستگاه، به درستی انتخاب کنید. کثیفی استیل داخلی دستگاه از جمله مواردی است که منجر به جرقه زدن آن می‌گردد. توصیه می‌کنیم حتما در فواصل زمانی مناسب آن را تمیز کنید.

گاها علت جرقه می‌تواند به دلیل پریدگی لعاب سینی، خش افتادن بر روی درپوش بخارپز یا آب شدن پین‌های زیر سه پایه باشد. در این صورت حتما باید به کمک تکنسین های تعمیر مایکروفر در تهران و کرج برای تعویض آن‌ها اقدام کنید. توصیه می‌کنیم دستگاه را به درستی تمیز کنید: به هیچ عنوان نباید لوازم این دستگاه خش بیفتد. بنابراین از سیم ظرف‌شویی برای تمیز کردنش استفاده نکنید. بلکه لوازم مربوطه را مدت زمانی داخل آب قرار دهید. سپس برای رفع کثیفی آن‌ها اقدام کنید.

چگونه تشخیص دهیم اشکال از ظرف است یا از دستگاه؟

تمامی متعلقات فلزی دستگاه را خارج کنید و صرفا یک لیوان آب در آن قرار دهید. دکمه ی start را بزنید. اگر جرقه نزد دستگاه شما نیازی به تعمیر ندارد. اما در صورتی که باز هم با همین مساله مواجه هستید کافی است با اطمینان کامل رفع این مشکل را به متخصین ما در زمینه ی تعمیر مایکروفر در تهران و کرج بسپارید.

صدای غیر طبیعی مایکروفر

صدای غیر طبیعی مایکروفر

بعضی مواقع چه دستگاه کار بکند چه نکند، صداهایی از دستگاه شنیده می‌شوند که گاها طبیعی هستند. مثل قرار دادن یک ظرف سنگین، درست قرار ندادن سینی و زیر سینی، عدم تمیزی ریل زیر سینی. حتی ممکن است صدای خود فن یا چرخش سینی ماکروویو و قطعات داخلی دستگاه باشد. اما به علت این که بدنه‌ی دستگاه فلزی است صدا بلندتر شنیده می‌شود. اگر سینی نچرخد و صفحه‌ی نمایش به غیر از عدد ساعت یا صفر عدد دیگری را نشان دهد، این یعنی کار دستگاه تمام شده است. پس اگر باز هم صدای فن شنیده شد طبیعی است. بعد از خنک شدن، دستگاه به طور اتوماتیک خاموش می‌شود. به یاد داشته باشید زمانی به تکنسین تعمیر مایکروفر در تهران و کرج نیاز فوری دارید که در برنامه دستگاه صدای غیر عادی و بلند بشنوید، ولی در برنامه گریل صدا عادی باشد.

چرا غذا در مایکروفر گرم نمی‌شود؟

چرا غذا در مایکروفر گرم نمی‌شود؟

اگر غذا خوب گرم نمی‌شود یکی از دلایل آن به افت ولتاژ مربوط است. این دستگاه برای عملکرد بهتر به ولتاژ بالا نیاز دارد. استفاده از آن در ساعات اوج مصرف باعث می‌شود میزان ولتاژ لازم برای عملکرد مناسب دستگاه تامین نشود. به همین دلیل شاید بهترین راهکار این است که فرصت بیشتری برای گرم کردن اختصاص دهید. دلیل دوم می‌تواند مربوط به حجم غذا باشد. اگر حجم زیادی از غذا در دستگاه باشد به میزان کافی گرم نخواهد شد و نیاز به زمان بیشتری است. تمیزی فضای داخلی دستگاه نیز در میزان گرم شدن غذا تاثیرگذار است. سعی کنید حتما با فاصله‌‌ی زمانی مناسب فضای داخلی را به خوبی تمیز کنید. به یاد داشته باشید که غذاهای آب‌دار مدت زمان بیشتری برای گرم شدن نیاز دارند. همچنین برای غذاهای چرب باید تایم به نیمه که رسید دستگاه را stop کنید و هم بزنید تا به‌طور یکنواخت حرارت منتقل شود.

اگر مشکل همچنان باقی است...

یک لیوان آب درون مایکروویو قرار دهید. برنامه wave را انتخاب کنید. توان را بر روی 900 وات تنظیم کنید. در این مدت آب باید گرم شود. در غیر این صورت برای رفع مشکل حتما از یک تکنسین حرفه ای در زمینه ی تعمیر مایکروفر در تهران و کرج کمک بخواهید.

عدم چرخش سینی مایکروفر

عدم چرخش سینی مایکروفر

از مهم‌ترین المان‌هایی که به اجرای درست وظیفه‌ی اصلی دستگاه، که همان داغ کردن مواد غذایی است، کمک می‌کند؛ سینی آن است. در طی کارکرد دستگاه ممکن است متوجه شوید که سینی آن اصلا نمی‌چرخد. یا بالعکس درست در زمان خاموشی می‌چرخد. یا اینکه به‌کندی عمل می‌کند.

راهکار پیشنهادی...

حتما تا به این جا متوجه اهمیت تمیزی دستگاه شده‌اید. برای رفع این مشکل هم نباید از اهمیت این مسئله غافل شوید. سینی، ریل و چرخ زیر سینی را کاملا تمیز کنید. به گونه‌ای که هیچ گونه ذرات غذا و چربی باقی نماند. حال باید عملکرد شفت دستگاه را بسنجید. ( شفت قطعه‌ای در زیر سینی و مرکز سینی می‌باشد. با هدایت آن به صورت عمودی به راحتی جدا می‌شود. ) یک جسم سنگین روی سینی قرار دهید. اگر سینی با وجود جسم سنگین با سرعت مناسبی حرکت کرد اما با وجود جسم سبک خیر، باید قسمت شفت تعویض شود. این کار را به متخصصین ما در تعمیر مایکروفر در تهران و کرج بسپارید.

حتما تعمیرکاران را برای تعمیر مایکروفر در تهران و کرج خبر کنید اگر...

حتما تعمیرکاران را برای تعمیر مایکروفر در تهران و کرج خبر کنید اگر...

اگر با هر یک از موارد پایین مواجه شدید، با اطمینان کامل کار خود را به تیم ما بسپارید. تکنسین های ما در زمینه ی تعمیر مایکروفر در کمترین زمان ممکن به رفع مشکل شما می‌پردازند.

لامپ دستگاه عملکرد صحیح ندارد

لامپ دستگاه عملکرد صحیح ندارد

به منظور مشاهده‌ی مراحل پخت و بررسی وضعیت غذا، لامپی در دستگاه قرار دارد. این مورد زمانی که دستگاه به برق وصل است و هیچ دستوری به آن نداده‌اید، طبیعتا باید خاموش باشد. با باز شدن درب و در حین کار کردن، باید لامپ به راحتی روشن شود. اما اگر بسوزد یا کار نکند، نیاز به تعمیر مایکروفر توسط فرد ماهر وجود دارد.

از خرابی پیشگیری کنید

از خرابی پیشگیری کنید

در ادامه از شما می‌خواهیم به توصیه‌های تیم تعمیرکاران توجه کنید تا مایکروفر شما عمر زیادی داشته باشد. در غیر این صورت به تکنسین تعمیر مایکروفر در تهران و کرج نیاز پیدا خواهید کرد.

هزینه تعمیر مایکروفر در منزل شما در تهران و کرج

هزینه تعمیر مایکروفر در منزل شما در تهران و کرج

بودجه لازم برای تعمیر مایکروفر در تهران و کرج به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله این عوامل مدت زمان کارکرد دستگاه شما است. چرا که میزان هزینه‌ برای یک دستگاه جدید با قدیمی متفاوت است. گاها تهیه‌ی دستگاه جدید به صرفه‌تر است. عامل دیگر نوع نقصی که با آن مواجه شده‌اید. همچنین در راستای آن این که به قطعات نیاز دارید یا خیر نیز مطرح است. برای اطلاع از حدود قیمت می‌توانید با همکاران ما در تیم حرفه‌ای تعمیرکاران تماس بگیرید. متخصصان ما حتما راهکار‌های متناسب به همراه برآورد قیمت به شما ارائه می‌دهند. سپس می‌توانید در صورت تمایل پیشنهاد همکاران ما را بپذیرید و برای رجوع در سریع‌ترین زمان ممکن، آدرس و زمان مورد نظر را تعیین کنید.

چرا باید از تعمیرکاران کمک بگیریم؟

چرا باید از تعمیرکاران کمک بگیریم؟

تعمیرکاران، بهترین راه حل شما برای تعمیر مایکروفر در تهران و کرج

شما به راحتی می‌توانید از طریق سایت یا از طریق شماره‌های تماس در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به گرفتن مشاوره یا استخدام تکنسین ماهر در زمینه ی تعمیر مایکروفر در تهران و کرج اقدام کنید. متخصصان ضمن رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی در زمانی که شما تعیین می‌کنید در منزلتان حضور می‌یابند. در نهایت به یاد داشته باشید که هدف ما رضایت شما است. با وجود ضمانت 123 روزه به راحتی می‌توانید به ما اعتماد کنید.

مشاوره رایگان با تعمیرکاران

با ما تماس بگیرید و حتما ذکر کنید که از طریق وبسایت با ما آشنا شدیدُ تا کارشناسان ما بصورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

دفتر مرکزی

تهران – خیابان عبیدی

کرج  – بلوار دانش آموز

خط تلفن 24 ساعته

021-91307242

             موبايل:      09201307242             

ثبت درخواست آنلاین در سامانه تعمیرکاران

فرم درخواست تعمیر لوازم خانگی

شماره‌ی خود را ثبت کرده تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و درخواستتان را ثبت کنند. هر زمان و هر گونه که شما بخواهید، تعمیرکاران برای خدمت‌رسانی آماده است.

با ثبت شماره خود برای تعمیرکاران، از تخفیف ویژه برای تعمیر لوازم خانگی خود بهره مند شوید.