تعمیرات تمامی برند های لوازم خانگی در اسرع وقت با کادری مجرب و کارآزموده و ارائه خدمات با 123 روز گارانتی

قهوه ساز چی بخرم؟ + معرفی 10 مدل قهوه ساز خانگی

قهوه ساز چی بخرم؟ + معرفی 10 مدل قهوه ساز خانگی

بهترین قهوه ساز های خانگی، دارای معتبرترین برند هستند. نوع برند است که تعیین می کند محصول مورد نظر چه کیفیتی خواهد داشت. امروزه برندهای اسپرسوساز مختلفی در ایران و دیگر کشورها وجود دارند. شما باید بدانید که از میان این همه تنوع بهتر است کدام یک را استفاده نمایید. در این زمینه لازم است از افراد متخصص در این کار کمک بگیرید. ما در این مقاله در این زمینه شما را بیش تر راهنمایی خواهیم نمود و روش های خرید این دستگاه را توضیح خواهیم داد. به علاوه ما در ادامه 10 مدل از بهترین قهوه ساز های خانگی را به شما معرفی خواهیم کرد. اما پیش از آن لازم است بدانیم که چه چیزی آن ها را بهترین کرده است. از این رو ابتدا راهنمایی جهت انتخاب بهترین قهوه‌سازها را برای شما تدارک دیده ایم. با ما همراه باشید.

راهکار خرید بهترین قهوه سازهای خانگی

 

راهکار خرید بهترین قهوه سازهای خانگی

در این زمینه قادر هستید از افراد متخصص یاری بخواهید. در میان آشنایان و اقوام همواره کسانی وجود دارند که در مورد اقلام خانگی آشنایی دارند. شما می توانید از این افراد درخواست کمک نمایید. البته این را به یاد داشته باشید که افراد می توانند در نوع انتخاب، اشتباه نمایند. گاهی برخی از افراد به یاوه و اشتباه می گویند که از همه چیز اطلاع دارند و قادر هستند بهترین قهوه ساز های خانگی را به شما معرفی نمایند. همه افراد ممکن است همه چیز را ندانند. بهتر است شما خواننده گرامی در مورد برندهای معتبر در وب سایت های گوناگون بخوانید. با گسترش عصر دیجیتال، امروزه همه نوع مقاله ای در بستر وسیع گوگل وجود دارد. با نوشتن بهترین برند برای این دستگاه، هزاران هزار مقاله در اختیار شما خواننده گرامی قرار خواهد گرفت. می توانید با خواندن این مقالات دانش خود را برای خرید افزایش دهید.

شما علاوه بر این روش می توانید نظرات اطرافیان را بپرسید. به عنوان نمونه فردی که از یک برند استفاده می کند، می تواند بهترین و عالی ترین تعریف را از این برند برای شما بدهد. گاهی ممکن است در میان اطرافیان کسی نباشد که لوازم خانگی وی، از برند مورد تحقیق شما باشد. در چنین زمانی می توانید در سایت های نظرسنجی عضو شوید. هزاران هزار نفر در آن جا هستند و شما با طرح سوال و درخواست کمک می توانید تحقیق خود را به پایان برسانید.

تفاوت و شباهت بهترین قهوه سازهای خانگی با کافی شاپ

تفاوت و شباهت بهترین قهوه سازهای خانگی با کافی شاپ

حتما تا به حال به کافی شاپ پا گذاشته اید و اگر تا به حال نرفته اید، در فیلم و سریال تلویزیونی دیده اید که مشتری های یک کافی شاپ زیاد هستند. برای این منظور باید وسایل برقی که پاسخگوی سفارش مشتریان باشد هم بزرگ باشد. اسپرسوهای خانگی حدود 15 برابر کوچک تر از دستگاه اسپرسو درست کن کافی شاپ هستند. تفاوت بارز دیگر در این محصولات، قیمت آن ها است. واضح است که دستگاه های مخصوص کافی شاپ، گران تر از نمونه های خانگی هستند. آن ها به دلیل حجم بالای سفارشات، اندازه ی بزرگی دارند. از دیگر تفاوت های این دستگاه، موتور آن است. بدیهی است که این دستگاه برای کافی شاپ از موتور قوی تری باید برخوردار باشد.

شباهت میان این دو نیز می تواند برند آن ها باشد. به عنوان نمونه کارخانه ای را در نظر بگیرید که هم اقدام به اقلام مورداستفاده در خانه کرده است و هم اقلامی را تولید می نماید که حجم بیشتری را آماده می سازند. شباهت دیگر، کارایی این محصول است که اگر از یک برند تولید شوند، کیفیت تقریبا یکسانی خواهند داشت.

بررسی قیمت اصلی بهترین قهوه سازهای خانگی

بررسی قیمت اصلی بهترین قهوه سازهای خانگی

شما علاوه بر این که لازم است بهترین قهوه سازهای خانگی را بشناسید، باید در مورد قیمت این دستگاه نیز اطلاعات را به دست بیاورید. بارها برای ما پیش آمده است که به چند مغازه رفته ایم و قیمت یک دستگاه لوازم برقی و امثال این را پرسیده ایم. اما نکته قابل توجه در این جا این است که هر کدام از آن ها قیمت متفاوتی را به ما پیشنهاد می دهند. نظر ما نسبت به کسی که قیمت کم تری پیشنهاد داده است این است که شاید دستگاه غیر اصل و تقلبی است. نسبت به فروشنده ای که قیمت گران تری پیشنهاد می دهد نیز می گوییم حتما جنس این کالا اصل است که قیمت آن در این حد بالا است. اما وقتی نظر مثبتی به کالای فروشنده دوم داریم، به این فکر می کنیم که جیبمان کفاف این مبلغ را نمی دهد.

قبل از هر خریدی سعی کنید قیمت اصلی آن کالا را بدانید تا یک وقت محصولی را گران تر از قیمت اصلی اش خریداری ننمایید. به عنوان نمونه شما مشتری گرامی تصمیم دارید که بهترین قهوه سازهای خانگی را خریداری نمایید. ابتدا باید یک برند عالی و معتبر را انتخاب نمایید و سپس قیمت های فروشگاه های اینترنتی را با یک دیگر مقایسه نمایید و به یک حدود قیمت متعادل برسید.

بهترین مارک قهوه

حتی اگر شما بهترین قهوه سازهای خانگی را داشته باشید، باز هم به ماده ای نیاز دارید که خوش طعم باشد. بهترین قهوه سازهای خانگی، اگر قهوه خوب نداشته باشند، خروجی مطلوبی نخواهند داشت. امروزه انواع اسپرسو از دیگر کشورها مانند افریقا و غیره وارد ایران شده اند. علاوه بر این ها قهوه در کشور عزیزمان ایران نیز بسته بندی شده و وارد بازار می شود.

سلایق افراد متفاوت است. ممکن است شما از یک اسپرسو خوشتان آمده و فردی دیگر، اسپرسو مورد پسند شما را بی کیفیت ترین قهوه تلقی کند. اگر قصد دارید به مقدار زیادی برای آشپزخانه خود قهوه خریداری کنید، پیشنهاد ما این است که به فروشگاه رفته و از اسپرسو غیر بسته بندی شده، اندکی خریداری نمایید. چند نوع قهوه را به مقداری اندک بخرید و در خانه این اسپرسوها را تست نمایید. در آخر هر کدام که بیشتر به دل شما نشست، کنون لازم هست از همان نوع به مقدار بیشتر خریداری نمایید.

نکات مورد نیاز در انتخاب یک اسپرسوساز

نکات مورد نیاز در انتخاب یک اسپرسوساز

در ادامه با نکات مهم در مورد دستگاه قهوه ساز آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید.

  • موتور

موتورها از مهم ترین اجزای لوازم برقی محسوب می شوند. اگر موتور اقلام برقی خراب شود، دستگاه کلا از کار می افتد. موتور برای اقلام برقی، مانند قلب برای بدن است. همان طور که قلب از کار بایستد، بدن نیز به حیات خود ادامه نخواهد داد. در صورت خرابی موتور، باید این دستگاه را به متخصص آن سپرد. گاهی موتور این اقلام با تعمیر جزئی درست خواهد شد. اما گاهی از بخت بد، موتور کلا می سوزد. در صورت خرابی موتور، هزینه خرید موتور جدید برای تعمیر این دستگاه، گران تر از خرید این دستگاه است. پس بهتر است یک دستگاه نو را خریداری نمایید.

  • تایم استفاده

بهترین قهوه سازهای خانگی باید تایم استفاده زیادی داشته باشند. به عبارتی برخی از اسپرسو درست کن ها به گونه ای هستند که بعد از کمی درست کردن قهوه، داغ شده و باید به آن ها استراحت داد. به عنوان نمونه ممکن نیست که به صورت دائم با آن ها پشت سر هم اسپرسو درست کرد. بهتر است در انتخاب چنین دستگاه هایی تحقیق بیشتری نمایید.

معرفی 10 مدل از بهترین قهوه ساز های خانگی

معرفی 10 مدل از بهترین قهوه ساز های خانگی

اکنون که با نکات مهم در ارتباط با خرید اسپرسوساز آشنا شدیم، زمان آن رسیده که به معرفی 10 مدل از بهترین قهوه سازهای خانگی بپردازیم. با ما همراه باشید.

1) اسپرسوساز دلونگی

بدنه فوق استیل، زیبایی، ظرافت، عملکرد، دارای صفحه گرام نگه دارنده به اندازه ظرفیت 10 نفر، سینی چکه گیر، دو نازل خروجی برای اسپرسو، نازل بخار و ویژگی های بی شمار دیگر، از مزایای این قهوه ساز خانگی می باشد.

2) اسپرسوساز دلونگی مدل ECP35.31

سیستم کاپوچینوساز، قابلیت تولید کف شیر، نازل بخار، سیستم گرم کننده فنجان، مخزن آب شفاف و قابلیت جداسازی، قابلیت استفاده از پودر و پد قهوه و چنیدن ویژگی دیگر، این اسپرسوساز را تبدیل به یکی از بهترین های خانگی کرده است.

3) دستگاه اسپرسوساز نسپرسو مدل INISSIA

نوشیدنی های قابل تهیه با این دستگاه اسپرسو، لانگو و امثال این ها می باشد. زمان مورد نیاز برای گرم شدن اولیه این دستگاه 25 ثانیه است.

4) اسپرسوساز نسپرسو مدل GRAN LATTISSIMA دارای مخزن شیر

نوشیدنی های قابل تهیه توسط این دستگاه آب جوش، اسپرسو، کافه لاته، موکا و غیره می باشد. وزن 5 کیلوگرمی آن، ظرفیت مخزن 1.2 لیتری و ویژگی های دیگر آن را بسیار محبوب ساخته است.

5) دستگاه اسپرسوساز نوا مدل NCM-149EXPF

این مدل پرفروش ترین مدل نوا می باشد. جنس بدنه استیل، تولید کف شیر، حجم مخزن 1.2 لیتر، توان 1250 وات، یک عدد نازل قهوه و غیره از ویژگی هایی هستند که باعث پرطرفدار بودن آن شده است.

6) اسپرسوساز نسپرسو مدل MAGIMIX CITIZ

این دستگاه قابلیت تولید نوشیدنی های اسپرسو و لانگو را دارد. حجم مخزن آب آن، یک لیتر می باشد. به علاوه قابلیت استفاده از کپسول، سیستم خاموشی خودکار، 1 عدد نازل قهوه، توان 1260 وات و ویژگی های این چنینی آن را بسیار محبوب کرده است.

7) دستگاه اسپرسوساز خانگی دلونگی مدل EC850M

بدون آسیاب ‌قهوه، امکان استفاده از پودر قهوه، قابلیت تولید کف شیر، دارای سیستم کاپوچینوساز، تولید نوشیدنی اسپرسو و کاپوچینو از ویژگی های این دستگاه محبوب می باشد.

8) اسپرساز لاتیسیما تاچ مدل LATTISSIMA TOUCH NEW EN560

نوشیدنی های تولید شده توسط این دستگاه اسپرسو، لاته، ماکیاتو، لانگو و غیره می باشند. ظرفیت مخزن آب آن 0.8 لیتر است. از ویژگی های آن می توان به 19 بار فشار بخار، مخزن شیر و 9 دقیقه زمان برای خاموشی خودکار اشاره کرد.

9) اسپرسوساز مدل ESSENZA MINI MAGIMIX

نوشیدنی های تولید شده توسط این دستگاه اسپرسو و لانگو می باشند. 0.6 حجم مخزن آب، اسپرسوساز کپسولی، 19 بار فشار بخار، 1310 وات توان بخار، 3 دقیقه تا خاموشی خودکار، 2.3 کیلوگرم وزن این محصول، همه و همه باعث محبوبیت آن شده اند.

10) اسپرسو خانگی گوسونیک مدل GEM-867

از ویژگی های این دستگاه می توانیم به تنظیم میزان غلظت قهوه، قابلیت استفاده از پودر قهوه، وجود نازل بخار، قابلیت تهیه‌ قهوه، اسپرسو و غیره اشاره کرد. به علاوه دارای سیستم کاپوچینوساز نیز می باشد.

مزایای اسپرسوساز خانگی

این اقلام که مخصوص خانه و آشپزخانه می باشند، حجم کمی دارند. اکثر خانه های امروزی کوچک بوده و در نتیجه آشپزخانه کوچکی دارند. این اقلام حجم بسیار مناسبی دارند. شست و شوی این اقلام بسیار راحت است. سعی کنید تا حد امکان زیاد بخش خارجی این دستگاه را شست و شو ندهید و سعی کنید از دستمال نم دار برای این کار استفاده نمایید.

سخن پایانی

ما در این مقاله به بررسی بهترین قهوه ساز های خانگی پرداختیم. سپس از مزیت های بهترین قهوه ساز های خانگی گفتیم. سعی کردیم نحوه استفاده درست و شست و شوی صحیح بهترین قهوه سازهای خانگی را برای شما خواننده گرامی بگوییم. در هنگام خرید این اقلام خانگی، در مورد نوع برند و موتور حرکتی این اقلام، اطلاعات دیگری را از سایت های معتبر به دست بیاورید تا خریدی عالی و همراه با رضایت را تجربه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت درخواست آنلاین در سامانه تعمیرکاران

فرم درخواست تعمیر لوازم خانگی

شماره‌ی خود را ثبت کرده تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و درخواستتان را ثبت کنند. هر زمان و هر گونه که شما بخواهید، تعمیرکاران برای خدمت‌رسانی آماده است.

با ثبت شماره خود برای تعمیرکاران، از تخفیف ویژه برای تعمیر لوازم خانگی خود بهره مند شوید.