تعمیرات تمامی برند های لوازم خانگی در اسرع وقت با کادری مجرب و کارآزموده و ارائه خدمات با 123 روز گارانتی

مرکز اصلی هر منزلی آشپزخانه‌ی آن است. کوچک‌ترین اختلالی در یکی از لوازم این مکان ممکن است تا مدتی روند زندگی عادی را تحت تاثیر قرار دهد. لوازم آشپزخانه از جمله یخچال‌ها، جز ضروری‌ترین‌ها هستند و در صورت ایجاد نقص باید به کمک افراد متخصص در زمینه ی تعمیر یخچال در تهران و کرج، ترجیحا با هزینه‌ی مناسب و در کمترین زمان ممکن، تعمیر شوند. همچنین با پیشرفت علم برای ارائه‌ی کار به نحو احسن، باید افراد در یک حوزه به صورت تخصصی سر رشته داشته باشند. چرا که تعمیر این لوازم به دست افراد غیر ماهر خسارت بیشتری وارد می‌کند. یخچال‌ها، که از مهم‌ترین ابزارهای هر منزلی هستند، گاهی اوقات حتی با وجود انتخاب درست و نگهداری صحیح، دچار نقص می‌شوند. در چنین مواقعی تیم تعمیرکاران در خدمت شما عزیزان است. در ادامه چند مورد از بارزترین مشکلاتی که یخچال‌ها و ساید بای سایدها با آن مواجه هستند را بررسی می‌کنیم.

تعمیر یخچال و ساید بای ساید توسط تعمیرکاران در تهران و کرج

تعمیر یخچال و ساید بای ساید توسط تعمیرکاران در شهر های تهران و کرج

اگر یخچال شما با هر یک از نقص‌های زیر مواجه شد تیم تعمیرکاران را مطلع کنید. به کمک این تیم تعمیر یخچال و ساید بای ساید شما در شهر های تهران و کرج به خوبی انجام می شود.

شارژ گاز ساید بای ساید و نیاز به تکنسین تعمیر یخچال

علت خراب شدن یخچال و سایدبای ساید منزل شما

شارژ گاز ساید بای ساید و نیاز به تکنسین تعمیر یخچال

 از مهم‌ترین المان‌هایی که در خنک کردن یخچال شما نقش دارد گاز مبرد است که نوعی گاز شیمیایی ست. اگر دمای یخچال کاهش یابد یا موتور و کمپرسور به طور دائم کار کنند، نشان می‌دهد که گاز یخچال کاهش یافته و باید هر چه سریع‌تر برای شارژ آن اقدام کرده و به تکنسین مناسب در زمینه ی تعمیر یخچال که با این کار آشنا باشد مراجعه کنید.

فاسد شدن مواد غذایی در ساید بای ساید

فاسد شدن مواد غذایی در ساید بای ساید

یکی از مهم‌ترین علل فاسد شدن مواد غذایی، کاهش درجه حرارت محل نگهداری آن‌ها می‌باشد. اگر با قرار دادن هر ماده‌ی غذایی با این مسئله مواجه شدید، در ابتدا دما را چک کنید. اگر مشکلی نداشت عدم کارکرد فن‌ها، فرسودگی لاستیک دور درب، کثیف بودن لوله کندانسور، خرابی کمپرسور یا حتی کمبود گاز یخچال از دلایل اصلی کاهش سرمای آن می‌باشد. در این مواقع باید هر چه سریع‌تر از تعمیرکار حرفه‌ای در زمینه ی تعمیر یخچال کمک بخواهید.

به گوش رسیدن صداهای عجیب و غریب از یخچال

به گوش رسیدن صداهای عجیب و غریب از یخچال

از جمله صداهای رایج و آزار دهنده صدای خرخر، تق تق، قُل قُل، کلیک، تیک تیک و در نهایت وز وز هستند. البته گاهی طبیعی است اما ممکن است مربوط به فرسودگی لوله‌ها، روغن کمپرسور، ایجاد نقص در کنترل دیفراست یا ترموستات باشد. از این رو باید کار را به یک تکنسین تعمیر یخچال در تهران و کرج واگذار کنید.

برفک زدن یخچال ساید بای ساید

برفک زدن یخچال ساید بای ساید

از جمله عللی که منجر به برفک زدن شامل پوسیده بودن لاستیک درب، نامناسب بودن مکان یخچال، مستهلک شدن بدنه‌ی دستگاه یا ایجاد نقص در ترموستات می‌باشند. توصیه می‌کنیم برای رفع این نقص سریع‌تر به یک تکنسین تعمیر یخچال مراجعه کنید.

گرمای بیش از حد موتور یخچال

گرمای بیش از حد موتور یخچال

گرمای بیش از حد موتور مشکلی بسیار جدی است. چرا که احتمالا دستگاه شما می‌سوزد. بنابراین می‌بایست در اولین فرصت تکنسین تعمیر یخچال را خبر کنید تا آن را از لحاظ کثیف بودن فیلتر درایر، کثیف بودن کندانسور و خرابی فن، زیاد کار کردن موتور، کمبود گاز، نگهداری ضعیف و اشتباه از کمپرسور یخچال و در نهایت خرابی رله استارت موتور، چک کند.

نشتی گاز یخچال و نیاز به تکنسین تعمیر یخچال در تهران

نشتی گاز یخچال و نیاز به تکنسین تعمیر یخچال در تهران

بعضی از افراد تصور می‌کنند که باز ماندن درب یخچال می‌تواند میزان گاز آن را کاهش دهد. در صورتی که این طور نیست. بلکه باز ماندن درب می‌تواند منجر به یک سره کار کردن کمپرسور و خرابی آن گردد. به طور کلی سیستم یخچال به این صورت است که گاز داخل کمپرسور و لوله‌های مسی و آلومینیومی که در سیستم هرکدام برای یک کار طراحی شدند، در گردش می‌باشد. در صورتی که هر قسمتی از این سیستم، که به یک دیگر جوش خورده اند، سوراخ شود؛ گاز از آن قسمت نشت پیدا می‌کند. پس هر چه زودتر باید این نشتی برطرف گردد. این اتفاق ممکن است به دلیل پوسیدگی لوله‌ها، تمیزکاری اشتباه یخچال یا آسیب به درایر و لوله مویی در اثر جابه‌جایی دستگاه، رخ دهد.

تعویض فیلتر تصفیه یخچال ساید بای ساید

تعویض فیلتر تصفیه یخچال ساید بای ساید

اکثریت یخچال‌ها از آب‌سردکن و یخ‌ساز بهرمند هستند. برای بهبود طعم، بو و افزایش کیفیت آب در آن ها، یک فیلتر تصفیه‌ی آب نیز وجود دارد. این فیلترها تنها برای مدت خاصی عمر مفید دارند. بعد از انقضا، قدرت و کیفیت عملکرد آن ها کاهش می‌یابد. چرا که مواد داخلی درون فیلتر اشباع می‌گردد و هیچ تاثیری بر آب آشامیدنی ندارند و بدون هیچ عمل تصفیه‌ای، آن را مصرف می‌کنید. کم کم تماما مواد داخلی فیلتر فاسد می‌شوند. عوامل بیماری‌زا تا حدی رشد می‌کنند که به وضوح با چشم دیده می‌شوند. هر چه از عمر فیلتر بیشتر بگذرد، میزان این آلودگی افزایش می‌یابد و بیشتر در معرض بیماری قرار می‌گیرید. بنابراین توصیه می‌شود در طول این زمان، اگر متوجه شدید فشار آب خروجی کاهش یافته یا کاملا مسدود شده حتما نسبت به تعویض و جایگزینی فیلتر آن به کمک تعمیرکاران حرفه‌ای در زمینه ی تعمیر یخچال اقدام کنید.

کار نکردن یخ ساز یخچال

کار نکردن یخ ساز یخچال

شاید کار نکردن یخ‌ساز مسئله‌ای بسیار جزئی باشد اما کافی است که در اوج گرمای تابستان باشیم یا یک مهمانی پیش رو داشته باشیم. احتمالا این ایراد به قطعات مرتبط باشد. ایراد در سنسور، ایراد در برد فرمان، مشکل در موتور یخسازی، معیوب شدن شیر برقی، خرابی اهرم، یخ بستن راه ورود و شکسته شدن قالب از جمله مواردی هستند که باعث می‌شوند یخ‌ساز دستگاه شما به خوبی کار نکند. اگر کارکرد این مورد برای شما اهمیت زیادی دارد کافی است رفع این مشکل را به تکنسین های تعمیرکاران بسپارید. در این صورت تعمیر یخچال شما در تهران و کرج در سریع ترین زمان با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه انجام خواهد شد.

مشکل در سیستم دیفراست یخچال ساید بای ساید

مشکل در سیستم دیفراست یخچال ساید بای ساید

دیفراست وظیفه‌ی رفع برفک های دستگاه شما را دارد. نشانه‌های عدم عملکرد صحیح این مورد شامل کم شدن یا بالا رفتن تدریجی دما، احساس صدای زیاد، ایجاد برفک زیاد و عدم عملکرد فن یخچال، می باشد. در صورتی که متوجه بروز این نشانه‌ها شدید تیم تعمیرکاران را مطلع سازید تا در کمترین زمان ممکن این عیب توسط تکنسین های حرفه ای در زمینه ی تعمیر یخچال، برطرف شود.

عیب ‌یابی‌ به موقع توسط تکنسین تعمیر یخچال در تهران

عیب ‌یابی‌ به موقع توسط تکنسین تعمیر یخچال در تهران و کرج

همیشه هم نیاز به تعمیرکار نیست. در بعضی مواقع مساله بسیار کم اهمیت بوده و به راحتی رفع می‌گردد. اگر فکر می‌کنید دستگاه کار نمی‌کند دو شاخه را در بیاورید و 30 دقیقه بعد مجددا به برق وصل کنید. پریز را با یک دستگاه دیگر امتحان کنید و اطمینان حاصل کنید که برق در آن جریان دارد. اگر از سیم‌های رابط و یا محافظ برق استفاده می‌کنید عملکرد آن‌ها را نیز بررسی کنید. همچنین فاصله‌ی مناسبی بین دستگاه و دیوار ایجاد کنید. اما اگر با هیچ کدام از این موارد به نتیجه ی مطلوب نرسیدید بهتر است سریعا توسط تکنسین تعمیر یخچال مشکل دستگاهتان را پیدا کنید.

چطور از تعمیر یخچال پیشگیری کنیم؟

چطور از تعمیر یخچال پیشگیری کنیم؟

به یاد داشته باشید که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. برای جلوگیری از بروز هر گونه نقصی بهتر است راه‌های مراقبتی را بشناسید. سپس سعی کنید آن ها را به کار بگیرید تا از بروز نقص جلوگیری کنید. در ادامه مواردی که در محافظت از یخچال باید رعایت شوند را بازگو خواهیم کرد.

هر کدام از این موارد به نوبه‌ی خود کمک می‌کنند تا بروز مشکلات جدی به تعویق افتد. همچنین به نوعی صرفی جویی در هزینه نیز محسوب می‌گردند. از جمله قسمت‌های رایجی که معمولا دچار نقص می‌شوند کمپرسور و فیلتر می‌باشند. همچنین نشتی گاز، خنک نشدن، تولید برفک و تعویض فیلتر از جمله مواردی است که در صورت عدم رسیدگی و حفاظت صحیح با آن مواجه خواهید شد. برای حل این مشکلات و جلوگیری از تکرار آن می‌توانید از خدمات و مشاوره‌ی تیم تعمیرکاران بهره ببرید.

اما چرا شرکت تعمیرکاران؟

اما چرا شرکت تعمیرکاران؟

ما خدمات مربوط به تعمیر یخچال در منزل را برای راحتی مشتریان در حومه‌ی تهران و کرج در نظر گرفتیم. تک تک اعضای مجموعه سعی می‌کنند در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه، مشکل شما را رفع کنند. صرفا کافی است به جای جستجوی طولانی مدت و پیدا کردن تعمیرکار، زمان را غنیمت بشمارید و از طریق سایت یا شماره‌ی همراه با ما تماس بگیرید. آن زمان مجموعه‌ای از متخصصین تائید صلاحیت در خدمت شما خواهند بود. همکاران ما در ارتباط با علت مشکل و میزان زمان لازم برای تعمیر به شما مشاوره می‌دهند. شما می‌توانید صرفا ظرف چند دقیقه از آن‎‌ها پیشنهاد قیمت بگیرید و برای رفع مشکل اقدام کنید. ما همواره تلاش می‌کنیم تا با انجام سرویس فوری با قیمت مناسب، تعمیرات را به نحو احسن انجام دهیم. زیرا هدف اصلی ما رضایت شما است.

تمایز ما با دیگران

در باب تعمیر یخچال در تهران و کرج

توجه داشته باشید که رفع هر یک از این نقایص نیاز به یک متخصص حرفه ای دارد. تعمیرکاران با داشتن افراد مجرب در تیم، رفع مشکل شما را به طور تخصصی و با ضمانت انجام می‌دهد. اگر یخچال شما به هر دلیلی مشکل دارد یا به سرویس دوره‌ای نیاز دارد، یا این که قصد دارید سریعا نشتی گاز یخچال بر طرف گردد، یا شارژ گاز آن توسط یک فرد متخصص صورت گیرد؛ می‌توانید با شرکت تعمیرکاران تماس بگیرید تا همکاران ما در کمترین زمان با مناسب‌ترین قیمت، تعمیر یخچال شما را انجام دهند.

مشاوره رایگان با تعمیرکاران

با ما تماس بگیرید و حتما ذکر کنید که از طریق وبسایت با ما آشنا شدیدُ تا کارشناسان ما بصورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

دفتر مرکزی

تهران – خیابان عبیدی

کرج  – بلوار دانش آموز

خط تلفن 24 ساعته

021-91307242

             موبايل:      09201307242             

ثبت درخواست آنلاین در سامانه تعمیرکاران

فرم درخواست تعمیر لوازم خانگی

شماره‌ی خود را ثبت کرده تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و درخواستتان را ثبت کنند. هر زمان و هر گونه که شما بخواهید، تعمیرکاران برای خدمت‌رسانی آماده است.

با ثبت شماره خود برای تعمیرکاران، از تخفیف ویژه برای تعمیر لوازم خانگی خود بهره مند شوید.