تعمیرات تمامی برند های لوازم خانگی در اسرع وقت با کادری مجرب و کارآزموده و ارائه خدمات با 123 روز گارانتی

شاید همیشه برایتان سوال پیش بوده است که تعمیر کولر گازی چه زمانی باید انجام بگیرد؟ یا به کدام تکنسین تعمیر کولر گازی در تهران و کرج باید مراجعه کنید؟ همیشه باید به این نکته توجه کنید که سراغ تعمیرکار مناسب، باتجربه و حرفه ای برای این کار بگردید. همواره تنوع برندها باعث شده که روند تعمیرات با یکدیگر تفاوت داشته باشند. از این رو در این بخش می خواهیم با انواع این وسیله، موارد نصب، عیب یابی و تعمیرات آن‌ها بپردازیم. پس با ما در شرکت خدمات مشتری تعمیرکاران همراه باشید.

تعمیر کولر گازی در تهران و کرج

تعمیر کولر گازی در تهران و کرج

امروزه کولرهای گازی (Air Conditioner) یکی از متداول ترین وسایل تهویه هوای محیط منزل، محیط های کار و غیره هستند. جالب است بدانید این وسیله به شکل دو منظوره یعنی خنک یا گرم کردن یک محیط قابل کاربرد می باشد. باید به شما بگوییم در صورتی که نیاز به تکنسین متخصص در زمینه ی تعمیر کولر گازی در شهرهای تهران و کرج دارید، تیم باتجربه و حرفه‌ای تعمیرکاران بهترین گزینه است. در ادامه با وظایف آنان و خدماتی که ارائه می دهند بیشتر آشنا خواهیم شد. با ما همراه باشید.

تعمیرکاران و متخصصان تعمیر کولر گازی

تعمیرکاران و متخصصان تعمیر کولر گازی

تکنسین تعمیر کولر گازی شخصی است که توانایی عیب یابی و سرویس کولر گازی را به شکل حرفه ای و با مهارت، داشته باشد. به این نکته توجه داشته باشید که روند کار نصاب، مشاور و تعمیرکار با یکدیگر تفاوت دارد. پس بر اساس کاری که می خواهید انجام دهید به متخصص خاص خودش در آن زمینه مراجعه کنید.

برای انتخاب تعمیرکار باید با چه نکاتی توجه کنم؟

برای انتخاب تعمیرکار باید به چه نکاتی توجه کنم؟

قبل از انتخاب تعمیرکار باید به نوع تخصص فرد توجه کنید. حتما از نوع تخصص آن مطلع شده و مطمئن شوید که در زمینه سرویس دهی و تعمیر وسیله ی مد نظر شما، تخصص کافی داشته باشد. زیرا این افراد با مشکلات رایج محصولات در انواع برندها آشنایی دارند و به راحتی می توانند به تعمیر کولر گازی شما بپردازند. حتی می توانند با انجام تست های مختلف عیب وسیله‌ی شما را تشخیص دهند و در صورت لزوم قطعات الکترونیکی آن را نصب یا تعویض نمایند.

تعمیرکاران و تکنسین های لوازم خانگی چه وظایفی دارند؟

تعمیرکاران و تکنسین های لوازم خانگی چه وظایفی دارند؟

وظایف تکنسین هایی که تعمیر کولر گازی در تهران را انجام می دهند با هم متفاوت هستند. آن ها برای عیب یابی این مشکلات باید اقدامات خاصی انجام دهند. آن ها با شناخت وظایفشان به راحتی می‌تواند سرویس مناسبی به مشتری بدهند. به علاوه شما نیز با شناخت این وظایف می توانید متوجه شوید با فردی کاربلد و متعهد هستید یا نیاز به یافتن تعمیرکارانی جدید دارید. در ادامه این وظایف را بازگو خواهیم کرد.

کاربرد کولر گازی

کاربرد کولر گازی

اگر می خواهید مدت کوتاهی که در منزل یا محل کارتان هستید هوا پس از گذشت چند دقیقه خنک شوند، پیشنهاد ما استفاده از کولر گازی به جای آبی می باشد. این نوع از کولرها دارای فیلترینگ هوا می باشد که علاوه بر خنک کردن فضای اطراف، هوای محیط را نیز از آلودگی پاک می کنند. علت نام گذاری کولر گازی این است که می تواند خنک سازی هوا را با نوعی گاز خاص انجام دهد و آن ها را به مایع و مجددا به گاز تبدیل کند.

انواع کولر گازی

انواع کولر گازی

این نوع از کولرها معمولا در چند نوع ساخته می شوند. از جمله ی این مدل ها پنجره ای، اسپلیت، پرتابل، ایستاده، سقفی یا کاستی، داکتی یا کانالی و چند شعبه یا مولتی می باشند. شناخت این مدل ها هنگام انتخاب تکنسین برای تعمیر کولر گازی لازم می باشد. در ادامه با انواعی از آن ها که پرکاربردتر و محبوب تر هستند، آشنا خواهیم شد.

کولرهای یک تکه یا پنجره‌ای

این نوع از کولرها کمترین هزینه و دردسر را دارند. زیرا نیازی به نصب ندارند. اما راحتی و آسایش خانه را از بین می برند.

کولرهای دو تکه (اسپلیت)

کولر های دو تکه، دو واحد مجزا دارند که یونیت خارجی آن ها در خارج از ساختمان نصب می شوند. یونیت داخلی آن ها نیز که همان واحد تبخیر می باشد در داخل ساختمان قرار می گیرد.

کولرهای پرتابل (قابل حمل)

این مدل کولر گازی دارای ریموت کنترل است و به دلیل شکل آن، برای فضاهای کوچک اجاره‌ای یا استفاده موقت استفاده می‌شود.

کولرهای ایستاده

کولرهای ایستاده دارای یک پنل داخلی و یک پنل خارجی می باشند. پنل خارجی را در فضای بیرون نصب می کنند.

موارد ضروری برای نصب و تعمیرات کولر گازی

موارد ضروری برای نصب و تعمیرات کولر گازی

کولرهای گازی را باید نصاب، نصب کند. زیرا به علت احتیاج به وسایل و ابزار خاص در عملیات نصب و تعمیر کولر گازی، بهتر است افرادی که آشنایی با این کار دارند اقدام کنند تا اختلالی در روند پیش نیاید. نصب کولرهای گازی بدون توجه به نکات و نصب غیر اصولی می تواند منجر به آتش سوزی شود.

چه مواقعی برای تعمیر کولر گازی اقدام کنیم؟

چه مواقعی برای تعمیر کولر گازی اقدام کنیم؟

زمانی که این دستگاه بوی سوختگی بدهد باید سریعا آن را خاموش کرده و با تعمیرکار تماس بگیرید. کولرهای گازی باید به نحو مطلوب هوا را خنک کنند. اگر غیر این باشد برای رفع این مشکل اول باید دما را کنترل کنید و فیلتر هوای دستگاه را بررسی کنید. در صورتی که نیاز به تعویض داشت حتما در اولین فرصت اقدام به تعویض آن نمایید. در مرحله بعدی چک کنید که دریچه های دستگاه تماما باز باشند. اگر هیچ کدام از مراحل بالا مشکل را برطرف نکرد حتما مشکل از موتور کولر می باشد برای این کار با تکنسینی ماهر در زمینه ی تعمیر کولر گازی مشورت کنید.

در صورت شنیدن صدای بیش از حد از دستگاه ممکن است مشکل از کمپرسور باشد. علت جمع شدن آب اطراف آن نیز از دست دادن سرمایش و رطوبت دستگاه می باشد. همچنین علت روی دادن این اتفاق نصب اشتباه دستگاه در معرض نور آفتاب می باشد. زمانی که دستگاهتان یک باره خاموش شده و دیگر روشن نمی شود سریعا با تعمیرکاران تماس بگیرید. به طور کلی در انتخاب دستگاه و نصب آن بسیار دقت کنید که این مشکلات برای کولتانر پیش نیاید. سعی کنید از متخصصان این حوزه برای این کار راهنمایی و مشورت بخواهید.

اهمیت سرویس کولر گازی

اهمیت سرویس کولر گازی

با سرویس و تعمیر کولر گازی می توانید از خراب شدن دستگاه جلوگیری کنید. به علاوه با سرویس آن می توانید از خسارت هایی که به دستگاه وارد می شود جلوگیری کنید. باید بدانید سرویس‌دهی باعث کاهش هزینه های برق و افزایش بهره وری کولرتان می شود زمانی که کولرتان نتواند هوا را گردش دهد و تنظیمات دمایی را عوض کند، باید سرویس انجام گیرد تا این مشکل رفع شود. با انجام به موقع سرویس دستگاهتان می توانید زمان کار کردن آن را افزایش دهید و در نهایت دستگاهتان طولانی تر عمر خواهد کرد.

وظایف سرویس کار چیست؟

وظایف سرویس کار چیست؟

بررسی عیوب احتمالی کولر گازی

بررسی عیوب احتمالی کولر گازی

احتمالا پریز برق ندارد یا این که دو شاخه یا سیم رابط کولر، معیوب است. امکان قطعی در سیم های رابط نیز وجود دارد. با بررسی برق پریز و اطمینان از سالم بودن آن، بدنه کولر را با احتیاط جدا نموده و پس از آن دو شاخه را وارد پریز نمایید.

کلید اصلی را بررسی کنید زیرا احتمالا خراب است

ترموستات دستگاه مشکل دارد. زمانی که اسپلیت مشغول به کار است، ترموستات کولر گازی به طور پیوسته در حال اندازه گیری دمای هوا است. در صورتی که دمای هوا از دمای تنظیم شده بالاتر رود، اسپیلت به طور اتوماتیک روشن می شود. ترموستات کولرگازی در بخش داخلی یونیت قرار می گیرد .

نکات مهمی در باب نگهداری و تعمیرات کولر گازی

نکات مهمی در باب نگهداری و تعمیرات کولر گازی

خدمات برتر و متمایز تیم تعمیرکاران

خدمات برتر و متمایز تیم تعمیرکاران

به محض تماس با تعمیرکاران، این شرکت، با تضمین کیفیت خدمات در زمینه ی تعمیر وسایل خانه ی شما از جمله تعمیر کولر گازی منزل یا محل کارتان در تهران و کرج، برای رفع مشکل شما اقدام می کند. شرکت تعمیرکاران در تهران و کرج، با تکنسین های باتجربه و رضایت کامل مشتریان این تضمین را به شما می دهد تا در راستای ارائه ی بهترین خدمات، به شما کمک کند. خدمات رسانی سریع، مطمئن و ارزان، همواره باعث تمایز و برتری شرکت خدمات مشتری تعمیرکاران در کیفیت کارشان بوده است. ما تلاش می کنیم همواره به صورت فوری و با قیمت مناسب ، تعمیرات لوازم خانگی شما را به نحو احسن انجام دهیم. به علاوه با ضمانت 123 روزه خدمات خود، این اطمینان را به شما می دهیم که ما پشتیبان شما هستیم و رضایتمندی شما اولین و اصلی ترین هدف ما است. با ما در تماس باشید.

مشاوره رایگان با تعمیرکاران

با ما تماس بگیرید و حتما ذکر کنید که از طریق وبسایت با ما آشنا شدیدُ تا کارشناسان ما بصورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

دفتر مرکزی

تهران – خیابان عبیدی

کرج  – بلوار دانش آموز

خط تلفن 24 ساعته

021-91307242

             موبايل:      09201307242             

ثبت درخواست آنلاین در سامانه تعمیرکاران

فرم درخواست تعمیر لوازم خانگی

شماره‌ی خود را ثبت کرده تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و درخواستتان را ثبت کنند. هر زمان و هر گونه که شما بخواهید، تعمیرکاران برای خدمت‌رسانی آماده است.

با ثبت شماره خود برای تعمیرکاران، از تخفیف ویژه برای تعمیر لوازم خانگی خود بهره مند شوید.